Administration
Elin Blom Nielsen
Bogholder
Elin Blom Nielsen
 
Telefon nr.: 62617105
E-mail: faaborgcampingcenter@mail.dk
 
Salg
Jan Lindegaard
Butiksassistent / sælger
Jan Lindegaard
 
Telefon nr.: 65967105
E-mail: jan@skcaravan.dk
Carsten Søndergaard
Salgsrådgiver
Carsten Søndergaard
 
Telefon nr.: 65967105
E-mail: carsten@skcaravan.dk
 
Henrik Dinesen
Salgsrådgiver
Henrik Dinesen
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: henrik@skcaravan.dk
Lars Blom Nielsen
Direktør Sk Caravan
Lars Blom Nielsen
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: lars@skcaravan.dk
 
Dorthe Blom Hemme
Leder Webshop
Dorthe Blom Hemme
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: dorthe@skcaravan.dk
Jens Løvstrøm
Weekendsælger
Jens Løvstrøm
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
 
Aage Nielsen
Direktør Fåborg
Aage Nielsen
 
Telefon nr.: +45 62 61 71 05
E-mail: faaborgcampingcenter@mail.dk
Værksted
Henrik Juhl Frederiksen
Montør
Henrik Juhl Frederiksen
 
Telefon nr.: 65967105
Martin Jensen
Montør
Martin Jensen
 
Telefon nr.: 65967105
 
Stefan Granhøj
Klargøringsmedarbejder
Stefan Granhøj
 
Jens Østrup
Værkstedschef
Jens Østrup
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: jens@skcaravan.dk
 
Niels Nilsen
Værkstedsmekaniker
Niels Nilsen
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: service@skcaravan.dk
Henrik Andersen
Værkstedsmedarbejder
Henrik Andersen
 
 
Helge Therkildsen
Montør
Helge Therkildsen
 
Niels Herman
Værkstedschef Fåborg
Niels Herman
 
Telefon nr.: +45 62 61 71 53
Webshop
Michelle Pryds Jyrkinewski
Webshop
Michelle Pryds Jyrkinewski
 
Michelle er butiksassistent og medhjælper på webshoppen, samt ansvarlig for reklamationer på webshoppen.
 
Telefon nr.: 65967105
E-mail: michelle@skcaravan.dk
Martin
Webelev
Martin
 
 
Lars Blom Nielsen
Direktør Sk Caravan
Lars Blom Nielsen
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: lars@skcaravan.dk
Dorthe Blom Hemme
Leder Webshop
Dorthe Blom Hemme
 
Telefon nr.: +45 65 96 71 05
E-mail: dorthe@skcaravan.dk
SK Caravan
Ubberudvej 121 -123
5491 Blommenslyst
Tlf. 65 96 71 05
Mail: info@skcaravan.dk
Faaborg Camping Center
Telemarken 1
5600 Faaborg
Tlf. 62 61 71 05
Mail: faaborgcampingcenter@mail.dk
Åbningstider
Mandag - fredag: 10.00 - 17.00
Lørdag: 10-14 (lukket lørdage i november og december)
Søndag: 10.00 - 16.00